Jste zde

Deník.cz - Sport

Přihlásit se k odběru zdroj Deník.cz - Sport Deník.cz - Sport
Sport - Deník.cz (www.denik.cz)
Aktualizace: 13 min 54 sek zpět

V bazénu s hvězdou. Talentovaný kluk se učil od olympionika Micky

38 min 22 sek zpět
Když malý fotbalista potká svůj idol, hned první otázka obvykle míří na peníze a rychlá auta. U plavců je to jinak. Alespoň to lze usuzovat z jedné mimořádné akce. Vojtěch Stočes, jedenáctiletý talent z Příbrami, dostal možnost trénovat s českým olympionikem a hvězdou z bazénu Janem Mickou.
Kategorie: Sport

Romové ve velkém sportu: Hagi, Lakatoš, ale také klan démona z Neratovic

43 min 22 sek zpět
Se svým vzezřením to nemají snadné. Ano, následující řádky jsou o sportovcích romského původu. Ve světě se k tomuto etniku hlásí slavní fotbalisté, například Ricardo Quaresma, charismatický Portugalec, či Gheorghe Hagi, rumunský Maradona. Také v Česku najdete špičkové sportovce stejného původu, byť jich není tolik.  
Kategorie: Sport

Manchester City se u CAS úspěšně odvolal, evropské poháry smí hrát

43 min 22 sek zpět
Anglický fotbalový velkoklub Manchester City smí hrát v následujících dvou letech evropské poháry. Sportovní arbitrážní soud (CAS) zrušil původní verdikt Evropské fotbalové unie UEFA, která v únoru vyloučila "Citizens" na dva roky ze svých soutěží kvůli porušení pravidel finanční fair play a licenčních předpisů. Klub musí pouze zaplatit pokutu, která se ale z 30 milionů eur (800 milionů korun) snížila na 10 milionů eur (zhruba 267 milionů korun).  
Kategorie: Sport

Milionový dar v Olomouci! Raději dětem, než gigantovi, říká podnikatel Urbanec

1 hodina 40 min zpět
Za deset let konání nebyl závěr Olomoucké fotbalové školy takhle emotivní. Generální partner projektu Lukáš Urbanec všechny překvapil, když se rozhodl předat více než milionový dar Dětské klinice Fakultní nemocnice Olomouc o jehož přesné výši (1 231 190 korun) nevědomky rozhodli sami účastníci fotbalového kempu.
Kategorie: Sport

Koronavirus v NHL. Pozitivní test měli nejméně tři hokejisté Montrealu

1 hodina 47 min zpět
Minimálně tři hokejisté Montrealu Canadiens byli pozitivně testováni na covid-19. Uvedl do sportovní server The Athletic, tým ani NHL informaci nekomentovaly. Vedení zámořské soutěže o víkendu oznámilo, že se bude v souvislosti s koronavirem řídit principem lékařského tajemství.  
Kategorie: Sport

Jubilant Kočka: Každý den je potřeba se na něco těšit

2 hodiny 38 min zpět
/ROZHOVOR/ S volejbalem začínal ve Vysočanech, pomník by mu však měli postavit v docela jiné čtvrti. A vůbec nevadí, že to Miloš Kočka během hráčské kariéry dotáhl nejvýše do druholigového Stavbáru Žilina. „Všichni věděli, že nikdy nebudu top volejbalista. Když jsem ale končil ve Stavbáru, tak toho můj trenér litoval. Přínos pro tým jsem měl v jiné rovině: slovenským chasníkům jsem dělal českého kašpárka,“ chechtá se věčný optimista.
Kategorie: Sport

Nekonečná „vířivka“, porod i škola. Micka se bez olympiády nenudí

3 hodiny 38 min zpět
Ještě v zimě měl jasno. V létě udělá státnice, stráví pár dní s miminkem a potom už hurá na olympiádu. Ale znáte to: člověk míní a doba mění. Elitního plavce Jana Micku (25) zradila písemná zkouška, olympiáda byla odložena na rok 2021… Radost mu tak dělá alespoň dcerka Beáta. 
Kategorie: Sport

Pět turnajů v pěti dnech. Šipkař Sedláček sbíral zkušenosti v Anglii

3 hodiny 43 min zpět
Cenná zkušenost a mimořádný zážitek, ale také lehké zklamání z výsledků. Nejlepší český šipkař Karel Sedláček má za sebou první elitní akci po koronavirové pauze: profesionální okruh PDC uspořádal v anglickém Milton Keynes sérii pěti rankingových turnajů během pěti dnů. Sice bez diváků a v pečlivě hlídané izolaci, ale přece.
Kategorie: Sport

Dukla je v baráži. Vyšehrad asistoval postupovým oslavám

4 hodiny 1 min zpět
Dukla slaví. Vítězstvím 2:1 nad zachraňujícím se Varnsdorfem si pojistila třetí příčku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a v baráži tak vyzve v konečném pořadí čtrnáctý tým nejvyšší soutěže.
Kategorie: Sport

Pardubický kapitán Jeřábek: Kabina žila svým životem

5 hodin 13 min zpět
Velký příběh při pardubickém postupu psal pochopitelně i kapitán týmu Jan Jeřábek. Odchovanec Prachovic je od roku 2006 věrný Pardubicím. S místním klubem došel v šestatřiceti letech až do první ligy. „Nejvíc se těším na Slavii. První liga bude zase mazec, tak uvidíme,“ říká Jeřábek.
Kategorie: Sport

Slušňák z Ďolíčku. Jindřišek „porazil“ Baroše a zaútočí na rekord

6 hodin 23 min zpět
Teoreticky mohly být tyto řádky o Milanu Barošovi. Ovšem nejsou… Někdejší skvělý útočník ukončil v létě svou kariéru s potleskem, ale bez ceny. Pokořil jej fotbalista, jaký už se dnes na hřištích moc nevidí. Slušňák. Josef Jindřišek, lídr party z Ďolíčku, se stal osobností sezony FORTUNA:LIGY. S trofejí v ruce říkal: „Jsem z toho zaskočený.“  
Kategorie: Sport

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer