Soutěžte s Nedělním Bleskem o ceny s filmem Ženská na vrcholu

Pošlete správnou odpověď a vyhrajte!
Kategorie: Aha, Blesk, Super

Hrajte s Nedělním Bleskem o vstupenky do sítě kin CineStar

Zašlete správnou odpověď a vyhrajte!

Už potřetí oslnil porotu Tváře a dosáhl na vítěztví: Proměnou ve Freddieho Mercuryho mladý herec šokoval

Super - So, 16/11/2019 - 23:15
Opět oslnil porotu a diváky a těšil se z ovací ve stoje. Seriálový herec Marek Lambora zažil v show Tvoje tvář má známý hlas už dva úspěchy. Teď přišel třetí. Díky proměně ve Freddieho Mercuryho totálně odzbrojil porotu a těšil se z dalšího triumfu.

Radoval se soupeř. Boxer Ducár prohrál ve Francii titulový zápas s Lofidim

Sport - So, 16/11/2019 - 23:14
Rozhodčí zvedl ruku soupeři. Po dvanácti kolech odešel z ringu český boxer poražen. Vasil Ducár prohrál souboj o frankofonní titul organizace WBC v křížové váhové kategorii do 90,7 kg s Francouzem Hervem Lofidim na body. Devětadvacetiletý reprezentant v Paříži neuspěl ani ve druhém dvanáctikolovém duelu, který v kariéře absolvoval.
Kategorie: Sport

Fotbalisté Chorvatska, Nizozemska, Německa a Rakouska slaví postup na Euro

Sport - Aktuálně.cz - So, 16/11/2019 - 22:57

Hostující výběr vedený českým trenérem Pavlem Hapalem dohrával v deseti a o druhé postupové místo ze skupiny E bude v závěrečném kole na dálku bojovat s Maďarskem a Walesem.

Účast na šampionátu si dnes zajistily také ve skupině C reprezentace Nizozemska, Německa a ve skupině G Rakousko. Celkem je známo 16 ze 24 účastníků turnaje. Už dříve oslavily postup Česká republika, Belgie, Anglie, Finsko, Francie, Itálie, Polsko, Rusko, Španělsko, Švédsko, Turecko a Ukrajina.

Chorvatsko prohrávalo od 32. minuty po zásahu Róberta Boženíka. V 56. minutě srovnal Nikola Vlašič a do vedení vicemistry světa poslal po hodiny hry Bruno Petkovič. Hostům vzápětí šanci na zvrat sebralo vyloučení Róberta Maka a domácí v přesilovce přidali zásluhou Ivana Perišiče třetí gól.

Chorvaté si tak zajistili postup a tabulku skupiny E vedou se ziskem 17 bodů. Druhé Maďarsko má 12 bodů, třetí je s 11 body Wales a čtvrté Slovensko s deseti body. Hapalův výběr v posledním kole přivítá v úterý Ázerbájdžán, k přímému postupu potřebuje zvítězit a zároveň doufat, že duel Walesu s Maďarskem skončí remízou.

Nizozemsku stačil k postupu i bod a pro něj si v nepříliš záživném zápase v Belfastu došlo i díky tomu, že domácí nedali penaltu. "Oranjes" tak ukončili čekání na účast na velkém turnaji, chyběli na posledním světovém i evropském šampionátu. Ztráta Severního Irska pomohla na Euro i Německu, které si i díky dvěma gólům Toniho Kroose poradilo 4:0 s Běloruskem.

Podruhé za sebou a potřetí celkově se na Euru představí Rakousko, které si postup zajistilo vítězstvím 2:1 nad Severní Makedonií. O výhře domácích ve Vídni rozhodli David Alaba se Stefanem Lainerem, za hosty v úplném závěru snížil Vlatko Stojanovski. Rakušané ze skupiny G doprovodí na šampionát Polsko, které už s jistotou postupu vyhrálo 2:1 v Izraeli.

Bez ztráty bodu nadále procházejí kvalifikací Belgičané. V souboji týmů, které už měly místo na Euru jisté, zvítězili 4:1 nad Ruskem a pojistili si první místo v tabulce skupiny I. O výhře hostů v Petrohradu rozhodli sourozenci Hazardové. Thorgan otevřel v 19. minutě skóre a jeho starší bratr Eden ještě do přestávky přidal dva góly.

Po pauze se prosadil Romelu Lukaku. Za domácí v závěru snížil Georgij Džikija a připravil Belgii první inkasovaný gól po sedmi zápasech a teprve druhý obdržený v kvalifikaci.

Ve druhém utkání skupiny I si výhru připsal Kazachstán vedený českým trenérem Michalem Bílkem, když uspěl 3:1 v San Marinu, ale oba celky už byly před zápasem bez šance na postup.

Kvalifikace fotbalového mistrovství Evropy 2020:

Skupina C:

Německo - Bělorusko 4:0 (1:0)

Branky: 55. a 83. Kroos, 41. Ginter, 49. Goretzka.

Severní Irsko - Nizozemsko 0:0

Skupina E:

Chorvatsko - Slovensko 3:1 (0:1)

Branky: 56. Vlašič, 60. Petkovič, 76. Perišič - 32. Boženík. ČK: 66. Mak (Slovensko).

Ázerbájdžán - Wales 0:2 (0:2)

Branky: 10. Moore, 34. Wilson.

Skupina G:

Slovinsko - Lotyšsko 1:0 (0:0)

Branka: 53. vlastní Tarasovs.

Rakousko - Sev. Makedonie 2:1 (1:0)

Branky: 8. Alaba, 48. Lainer - 90.+3 Stojanovski.

Izrael - Polsko 1:2 (0:1)

Branky: 88. Dabur - 4. Krychowiak, 54. Piatek.

Skupina I:

Rusko - Belgie 1:4 (0:3)

Branky: 79. Džikija - 33. a 40. E. Hazard, 19. T. Hazard, 72. Lukaku.

Kypr - Skotsko 1:2 (0:1)

Branky: 47. Efrem - 12. Christie, 53. McGinn.

San Marino - Kazachstán 1:3 (0:3)

Branky: 77. Berardi - 6. Zajnutdinov, 23. Sujumbajev, 27. Ščetkin.

Učitel angličtiny Jackson se v Praze léčí z rakoviny: Doma jsem přišel o kamarády, prozradil

Blesk - So, 16/11/2019 - 22:56
Jackson Smith učí v Praze angličtinu, ve volných chvílích se objevuje i jako stand-up komik. Angažuje se i v mnoha charitativních organizacích. Před pár měsíci se ale dozvěděl zdrcující zprávu - po třech letech se mu vrátila rakovina. I když má zaplacené pojištění, kvůli léčbě nemůže už moc pracovat a nezbývají mu finance. Jeho kamarádi prosí o pomoc na sociálních sítích.

Víno k snídani a rozcvička v uličce: Let Londýn-Sydney trval téměř 20 hodin

Blesk - So, 16/11/2019 - 22:50
Australská letecká společnost Qantas uskutečnila 19 hodin a 19 minut trvající let z Londýna do Sydney bez mezipřistání. Na palubě stroje Boeing 787-9 Dreamliner bylo jen 46 pasažérů a šest členů posádky, v kokpitu jako hlavní pilotka seděla žena. Cestující na palubě prožili dvě svítání, k snídani na rady odborníků popíjeli šampaňské a v uličkách cvičili aerobik, uvedl deník Daily Mail

Slováci se propadli během čtyř minut z extáze do beznaděje, postup na Euro jim utíká

Sport - Aktuálně.cz - So, 16/11/2019 - 22:35

Slovenští fotbalisté vedli v Chorvatsku, ale domácí během chvíle duel otočili, a Hapalovu týmu už k přímému postupu na ME pomůže jen shoda okolností.

Vše o losu EURO 2020: kdy se koná a které týmy už mají jistý postup?

iSPORT.cz - So, 16/11/2019 - 22:35
Čeští fotbalisté výhrou nad Kosovem 2:1 postoupili na EURO 2020, které proběhne od 12. června ve dvanácti zemích Evropy. Kromě Česka si postup dosud zajistila i patnáctka dalších zemí. Kdo už má jisté místo mezi 24 účastníky evropského šampionátu a jak bude los 30. listopadu v Bukurešti probíhat?

Ve StarDance se opět vyřazovalo: V šestém kole skončil herec, kterému tanec pomáhal v boji s depresemi

Super - So, 16/11/2019 - 22:02
Herec Miroslav Hanuš (56) a jeho tanečnice Adriana Mašková končí ve StarDance . Osudné se jim stalo šesté kolo soutěže, které se tematicky věnovalo svobodě.

Budějovice dál vládnou první lize, daly osm gólů. Slavia podlehla Chomutovu

iSPORT.cz - So, 16/11/2019 - 21:50
Hokejisté vedoucího Motoru České Budějovice vyhráli ve 22. kole první ligy na ledě druhých Litoměřic 8:5 a zvýšili svůj náskok už na 14 bodů. Porážky Stadionu, který neuspěl po sérii pěti vítězství, nevyužila dosud třetí Poruba a prohrála v Benátkách nad Jizerou 2:4. Klesla tak na čtvrtou pozici za Přerov, který zvítězil v Jihlavě 1:0 v prodloužení.

Z práce chodila denně pěšky 20 km, dobrodinci se jí složili na auto

Blesk - So, 16/11/2019 - 21:43
Když Darlene Quinnové (60) ze Severní Karolíny zastavil po cestě domů z kanceláře kolega, aby ji svezl, dozvěděl se, že nebohá žena chodí denně domů pěšky trasu dlouhou 20 km! Když muž zjistil, že už to tak dělá několik měsíců, protože se jí rozbilo auto, rozhodl se jí pomoci.

Poprvé venku. Lvíčata dorazila do Chorvatska, kapitán si vzal míč

iSPORT.cz - So, 16/11/2019 - 21:41
PŘÍMO Z CHORVATSKA | Čtyřikrát za sebou hrála v kvalifikaci o postup na EURO doma, teď poprvé vyrazila ven. Českou jednadvacítku v pondělí čeká klíčový zápas v Chorvatsku, kam tým trenéra Karla Krejčího odcestoval s dvoudenním předstihem. Sobotní večerní let z Prahy se obešel bez komplikací, speciál české výpravy za hodinu a půl přistál v Záhřebu. „Prší, ale nám plavcům to nevadí,“ hlásil bodrý masér Petr Kollros, někdejší československý plavecký šampion.

Čeští atleti odletěli z Dubaje s dvěma medailemi. Šimonová přidala světový bronz

Deník.cz - Sport - So, 16/11/2019 - 21:39
S bilancí jedné zlaté a jedné bronzové medaile odletěli z mistrovství světa v Dubaji čeští handicapovaní atleti. Ke zlatému Aleši Kisému se připojila Martina Šimonová s bronzovou medailí z vrhu koulí.

Komunistický režim se udržel pomocí tanků, řekla Čaputová

Novinky.cz - zahraniční - So, 16/11/2019 - 21:27
Komunistický režim se podle slovenské prezidentky Zuzany Čaputové v předlistopadovém Československu udržel pomocí tanků, které do země v roce 1968 poslal sovětský diktátor Leonid Brežněv. Čaputová to řekla v sobotu v projevu u příležitosti výročí pádu komunismu. Slovákům se podle ní ani 30 let po revoluci nedostává rovnosti v důstojnosti a právech.

České Budějovice vyhrály v Litoměřicích a vedou o 14 bodů

Sport - So, 16/11/2019 - 21:09
Hokejisté vedoucího Motoru České Budějovice vyhráli ve 22. kole první ligy na ledě druhých Litoměřic 8:5 a zvýšili svůj náskok už na 14 bodů...

Basketbalista Vyoral zazářil 43 body, proměnil sedm trojek

Sport - So, 16/11/2019 - 21:03
Pardubický basketbalista Tomáš Vyoral se v ligovém utkání v Kolíně blýskl 43 body. K výhře hostů 105:84 přispěl i sedmi tříbodovými koši ze sedmi pokusů. Z českých hráčů nastřílel v jednom utkání NBL více bodů jen Pavel Miloš, jehož maximum v dresu pražské Sparty z roku 2004 činí 49 bodů.

Sexy zpěvačka nafotila vánoční kampaň spodního prádla: Takového Ježíška byste doma uvítali s otevřenou náručí!

Super - So, 16/11/2019 - 21:02
Zpěvačka Charli XCX (27), vlastním jménem Charlotte Emma Aitchison, boduje v žebříčcích světových hitparád. Nyní navíc zabodovala pekelně rajcovními snímky v prádle. Pro vánoční kampaň značky Agent Provocateur se předvedla, jak ji možná ještě fanoušci neznají.

Kdo vypadl ze StarDance? Diváci zastavili herce Hanuše! Nad sebou jsem ale vyhrál, říká

Blesk - So, 16/11/2019 - 21:00
Šesté kolo taneční soutěže České televize se stalo posledním pro doyena týmu, herce Miroslava Hanuše (56), známého z Případů 1. oddělení.