Jste zde

Novinky.cz - krimi

Přihlásit se k odběru zdroj Novinky.cz - krimi Novinky.cz - krimi
Novinky.cz - zpravodajský server
Aktualizace: 16 min 13 sek zpět

Nedaleko hořící haly za Prahou lehl popelem lán pole

4 hodiny 59 min zpět
V Tursku v okrese Praha-západ hasiči v úterý zasahovali kromě velkého požáru skladovací haly také u požáru pole. Vzrostlé obilí na ploše zhruba 300 krát 500 metrů lehlo popelem.

Policie sdělila podezření z trestného činu sprejerům z Karlova mostu. Škoda je 40 tisíc

6 hodin 27 min zpět
Případ dvou sprejerů, kteří počmárali v noci na úterý Karlův most, bude projednáván ve zkráceném řízení. Policie jim sdělila podezření z trestného činu poškození cizí věci. Cizinci se nepokoušeli o útěk, jeden z nich v klidu pil pivo.

Jablonecká soudkyně odposlechy dceři nevyzradila, rozhodl soud

6 hodin 48 min zpět
Obvodní soud pro Prahu 1 v úterý zprostil obžaloby soudkyni z Jablonce nad Nisou Lucii Treglerovou, která podle policie varovala svou dceru před policejním vyšetřováním vedeným proti jejím známým z prostředí dealerů drog. Podle soudu z důkazů a výslechů svědků vyplývá, že se obžaloba plete.

Dobrovolné hasičky na Náchodsku narazily do stromu, museli je vyprostit

7 hodin 55 min zpět
Automobil dobrovolných hasičů z obce Nahořany na Náchodsku v úterý dopoledne havaroval. Zaklíněnou posádku vozu museli zachraňovat kolegové z Nového Města nad Metují a profesionální hasiči z Jaroměře, zraněné ženy poté transportovali zdravotníci do nemocnice.

Kvůli vítání občánků se před soudem se zpovídá exposlankyně Kailová

9 hodin 32 min zpět
Kvůli ústeckému projektu vítání občánků stanula v úterý před senátem Okresního soudu v Ústí nad Labem bývalá náměstkyně primátora a poslankyně za ČSSD Zuzana Kailová. Obžalována byla ze zneužití pravomoci úřední osoby a porušení povinnosti při správě cizího majetku. Kailová před soudem svou vinu odmítla. Hrozí jí až desetileté vězení.

Soud poslal do vazby řidiče dodávky, která se na Rakovnicku střetla s vlakem

9 hodin 35 min zpět
Soud v úterý poslal do vazby 25letého řidiče dodávky, která se v sobotu střetla na Rakovnicku u obce Příčina s osobním vlakem. Za obecné ohrožení z nedbalosti hrozí muži trest odnětí svobody na tři až 10 let, uvedla mluvčí středočeské policie Michaela Richterová. Jeden člověk při nehodě zemřel, dalších sedm se zranilo.

Policie obvinila z vraždy muže, který zapálil stan s bezdomovcem

9 hodin 38 min zpět
Policie zadržela a obvinila 39letého muže z vraždy bezdomovce, který s ním sdílel stan v Praze. Provizorní přístřešek se spícím mužem podle policie začátkem července zapálil.

Rychlík se srazil na Lounsku s autem, škoda přes 20 milionů korun

10 hodin 1 min zpět
U obce Hořetice na Lounsku se v úterý ráno střetl rychlík s osobním autem. Při nehodě se lehce zranila řidička vozu a vlak vykolejil. Škoda byla prozatím odhadnuta na 20,2 milionu korun.

Žalobkyně navrhuje pro Valeriinu babičku mimořádně zvýšený trest

11 hodin 19 min zpět
Za týrání svěřené osoby a další činy hrozí babičce pohřešované Valerie maximálně osm let vězení. Státní zástupkyně nicméně s přihlédnutím k veškerým okolnostem případu soudu navrhuje mimořádné zvýšení nad rámec zákonné trestní sazby až o třetinu. Obvodní soud pro Prahu 3 vynese nad obžalovanou jedenašedesátiletou ženou zřejmě v úterý odpoledne.

Český hasič zachránil v Itálii tonoucího chlapce

11 hodin 27 min zpět
Profesionální hasič Miloslav Vašák z Pardubic se stal hrdinou v italském přímořském letovisku poblíž Ravenny. Přijel sem na dovolenou a svou profesionální rozhodností výrazně přispěl k záchraně tonoucího pětiletého chlapce.

Hustý dým a výbuchy: U Prahy hoří skladovací hala

11 hodin 34 min zpět
Hasiči zasahují u rozsáhlého požáru skladovací haly v obci Tursko v okrese Praha-západ. Z místa od úterního dopoledne stoupá hustý dým a podle svědků se neustále ozývají výbuchy. Podle místních obyvatel jsou uvnitř uskladněné baterie.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer