Jste zde

Novinky.cz - krimi

Přihlásit se k odběru zdroj Novinky.cz - krimi
Krimi zprávy - domácí násilí, napadení, útoky, krádeže, loupeže, vraždy, dopravní nehody v Česku i ve světě. Každý den aktuální zpravodajství, fotografie a videa.
Aktualizace: 1 min 53 sek zpět

Muž zmáčkl špatný vypínač, vyhořelo přízemí domku

So, 06/06/2020 - 19:42
Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v sobotu v poledne ve Frenštátu pod Radhoštěm na Novojičínsku. Hořelo zde přízemí rodinného domku. Škoda je odhadnuta na půl milionu korun.

Na dálnici vzplál od motoru kamion, škoda bezmála milion

So, 06/06/2020 - 17:05
Požár kamionu likvidovali hasiči v sobotu časně ráno na dálnici D8 poblíž obce Odolena Voda v okrese Praha-východ. Požár podle hasičů způsobil téměř milionovou škodu, příčinou byla pravděpodobně technická závada.

Řidič si zavolal po bouračce pomoc, v křoví pod stromem ale nebyl k nalezení

So, 06/06/2020 - 15:40
V sobotu po třetí hodině ráno se na linku 158 ozval řidič s tím, že havaroval někde mezi Náměští nad Oslavou a obcí Vladislav. Policistům řekl, že vyjel ze silnice a skončil v křoví, nemůže se dostat z auta a je zraněný. Policistům se nešťastníka podařilo najít až po hodinovém hledání, vyprostit jej z auta pak museli hasiči.

Mladou poštolku v rozletu zastavila balkonová síť

So, 06/06/2020 - 14:01
Až z 12. patra panelového domu a pomocí lezecké techniky zachraňovali hasiči v Ostravě mladou poštolku, která se zamotala do ochranné sítě na jednom z balkonů. Na domě rodina poštolek hnízdí, mládě zřejmě uvízlo při jednom z raných průzkumných letů. Záchrannou akci zaznamenala hasičská kamera.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer