Jste zde

Program kina Měnín

Leden

Přes prsty
komedie scénáristy a režiséra Petra Kolečka
Pátek 7. února, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 12 let. 101 minuta.
Příběh se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které beach volejbalu obětují všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale nakonec stejně zamotá Jíra (Jiří Langmajer), svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí. ČR 2019.
Ukázka

Dan Přibáň: Velká cesta domů
VYPRODÁNO!!! CESTOVÁNÍ
Pátek 14. února, 18.00. Vstupné 190 Kč.
Dan a jeho divoké vyprávění o tom, jak dojeli z Indie přes Banskou Bystrici do Prahy a mimochodem při tom objeli svět! Cestovatelská přednáška.
Ukázka

Hledá se Yetti
animovaná dobrodružná komedie DĚTSKÝ FILM
Pátek 21. února, 18.00. Vstupné 70 Kč. Mládeži přístupný. 95 minut.
Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem. Pan Článek je lehce bláznivý, překvapivě bystrý a citlivý tvor, který představuje posledního jedince svého druhu, čelí osamělosti a věří, že Sir Lionel je jediným mužem, který mu může pomoci. Ti dva spolu zažijí velké dobrodružství... USA 2019. České znění.
Ukázka

Joker
Joaquin Phoenix a Robert De Niro v americkém krimi thrilleru
Pátek 28. února, 20.00. Vstupné 80 Kč. Vhodný od 15 let. 122 minuty.
Zkrachovalý komediant Arthur Fleck se dlouho pohybuje na tenké hranici mezi realitou a šílenstvím. Jednoho dne se ve svém obleku klauna potuluje po ulicích Gotham City a dostává se do konfliktu s brutálními zloději. Pomalu se roztáčí spirála událostí dosahující hrozivých rozměrů. Všemi opuštěný Fleck se začne čím dál více propadat do hlubin šílenství a postupně se mění v ikonu zločinu, kterou svět bude brzy znát pod jménem Joker. USA 2019. České titulky.
Ukázka

 

NA BŘEZEN PŘIPRAVUJEME:

3. 3. Marek Slobodník – Afrika na pionieri (cestovatelská přednáška)

6. 3. Poslední aristokratka

 

Předprodej vstupenek: www.smsticket.cz.

Vstupenky lze zakoupit také na pokladně kina.

Pokladna je otevřena v době promítání vždy hodinu před začátkem.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer